Poznaj naszą ofertę

Menu Diety na 5 jest tworzone zgodnie z zasadami racjonalnego odżywiania - jesz zdrowo i smacznie! Posiłki są przygotowywane ze świeżych i wysokiej jakości składników a następnie pakowane do specjalnych opakowań.

Posiłki z dostawą do domu

Dieta na 5 to pełnowartościowe, zbilansowane zestawy posiłków, które dostarczamy na umówione miejsce (dom, praca) w wygodnej dla Ciebie formie.

Bezpłatna konsultacja

Jako jedyni oferujemy bezpłatne konsultacje z dietetykiem.

previous arrow
next arrow
Slider

Nasze diety

Wybierz dietę na 5!

1

Wybierz dietę

Określ swój cel i wybierz dietę, dzięki której przejdziesz łatwo do realizacji swoich planów żywieniowych. Specjalnie dla Ciebie skomponowaliśmy 4 niskokaloryczne diety: 1000, 1200, 1500, 2000 kcal w wersji standardowej. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami odnośnie diet umieszczonymi na naszej stronie. Jeżeli potrzebujesz konsultacji odnośnie doboru odpowiedniej diety zawsze możesz skontaktować się z naszym dietetykiem.

2

Złóż zamówienie

Wypełnij formularz zamówienia on-line na naszej stronie lub złóż zamówienie telefonicznie. Pytania, które pojawią się w trakcie rozmowy będą dotyczyły szczegółów m.in. odnośnie dostawy, okresu umowy, sposobu płatności oraz alergii pokarmowych. Identyczne pytania znajdziesz również w naszym formularzu on-line. Bezpośrednio po zakończeniu zamówienia otrzymasz na swoją skrzynkę mailową potwierdzenie złożenia zamówienia oraz numer rachunku bankowego do uregulowania płatności. Przyjmujemy również płatność gotówką najpóźniej w pierwszym dniu dostawy u kuriera.
Jeżeli w trakcie trwania umowy chciałbyś dokonać jakichkolwiek zmian po prostu skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

3

Rozpocznij każdy dzień z Dietą na 5

Specjalistyczny system pakowania dań daje gwarancję świeżości serwowanych potraw, dzięki czemu nie tracą one na wartości a my z czystym sumieniem możemy Ci je dostarczać co drugi dzień. Otrzymujesz więc gotowy zestaw posiłków na każdy dzień tygodnia. Odżywiasz się zdrowo każdego dnia, dostrzegasz nową jakość życia i zaczynasz dobrze czuć się we własnej skórze!

Posiłki w ramach „Diety na 5″ dostarczamy co drugi dzień zgodnie z harmonogramem: Poniedziałek – otrzymujesz posiłki na poniedziałek i wtorek, Środa – otrzymujesz posiłki na środę i czwartek, Piątek – otrzymujesz posiłki na piątek, sobotę i niedzielę.