Dbamy o naszych klientów!

Naszą dietę przygotowujemy z myślą o Tobie i Twoich potrzebach przez najlepszych specjalistów dietetyków oraz profesjonalnych kucharzy z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa żywności.

Dieta jest zdrowa i w pełni zbilansowana. Posiłki są zróżnicowane, smaczne i wysokiej jakości – bez konserwantów i sztucznych polepszaczy smaku, serwowane w estetycznych i wygodnych do użycia opakowaniach.

Posiadamy najwyższej jakości maszyny oraz sprzęt potrzebny do produkcji Waszej zbilansowanej diety.
Nie czekaj! Przekonaj się co to znaczy JAKOŚĆ i zamów catering dietetyczny już dziś.

Dieta na 5 to same zalety:

Dieta
przygotowana z myślą o Tobie i Twoich potrzebach przez najlepszych specjalistów dietetyków oraz profesjonalnych kucharzy z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa żywności
Wygodna
dostawa pod drzwi w ustalonej przez Ciebie godzinie na obszarze prawie całej Aglomeracji Śląskiej!
Zdrowa
i w pełni zbilansowana – posiłki zróżnicowane, smaczne i wysokiej jakości – bez konserwantów i sztucznych polepszaczy smaku, serwowane w estetycznych i wygodnych do użycia opakowaniach
Pod stałą
kontrolą dietetyków oraz trenerów personalnych.
Pięć
pełnowartościowych gotowych posiłków, które dodają energii na cały dzień

Nasze standardy

1

WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTÓW

Dzięki współpracy z zaufanymi dostawcami oraz optymalnym warunkom przechowywania gwarantujemy świeżość i wysoką jakość produktów, które stanowią bazę do przygotowywanych posiłków. Catering dietetyczny jest zadaniem wysoce skomplikowanym a praca z produktami spożywczymi wiąże się z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.
Zanim gotowy zestaw dzienny trafi do Ciebie musi przejść przez kilka etapów przygotowania i selekcji.

2

ZBILANSOWANA DIETA REDUKCYJNA

Nasi specjaliści dietetycy w oparciu o bogate doświadczenie ułożyli 4 najpopularniejsze plany żywieniowe, które w formie 5 urozmaboxych dań dostarczą Ci niezbędnych składników odżywczych w zakresie wybranej kaloryczności posiłków. Już po pierwszym tygodniu stosowania diety zauważysz, że zdrowe odżywianie sprawia przyjemność i wcale nie musi być nudne!

3

DBAŁOŚĆ O RECEPTURĘ, SMAK I NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ POSIŁKÓW

Przygotowywanie diety redukcyjnej wiąże się ze ścisłym przestrzeganiem ilości, wagi i kaloryczności składników zgodnie z przyjętym planem żywieniowym, dlatego przywiązujemy szczególną uwagę do:
– ścisłego przestrzegania receptury posiłków,
– właściwego porcjowania posiłków,
– zgodności kalorycznej przygotowywanych posiłków z ich zaplanowaną wartością.
Receptura przygotowywania dań pod okiem doświadczonych kucharzy daje odpowiednią organoleptykę, smak i aromat.

4

BEZPIECZEŃSTWO ŻYWNOŚCI

Bezpieczeństwo przygotowywania posiłków jest najwyższym priorytetem,dlatego przestrzegamy zasad bezpieczeństwa i higieny pracy:
– utrzymywanie w czystości pomieszczeń do przechowywania i przygotowywania posiłków,
– dbałość o czystość sprzętów, naczyń oraz odzieży,
– noszenie odzieży roboczej i ochronnej,
– wykonywanie wszelkich prac kuchennych zgodnie z zasadami higieny,
– właściwe przechowywanie artykułów spożywczych,
– bezpieczeństwo pakowania posiłków.

5

TRANSPORT GOTOWYCH POSIŁKÓW

Transport gotowych posiłków odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów sanitarnych. Transport gotowych posiłków odbywa się w poniedziałki, środy i piątki na wskazane przez klienta miejsce w godzinach przedpołudniowych. Jeśli nie możecie Państwo odebrać posiłków w godzinach przedpołudniowych, to postaramy się w miarę możliwości dostosować do preferowanych przez Państwa godzin. Gotowe posiłki zapakowane estetycznie otrzymujesz zawsze punktualnie i na wskazane miejsce!

6

STAŁE WSPARCIE DIETETYKA W TRAKCIE TRWANIA UMOWY

Jeżeli potrzebujesz wsparcia i dodatkowej motywacji w trakcie trwania diety możesz być w stałym kontakcie z naszymi specjalistami ds. żywienia. Pomożemy Ci kontrolować efekty stosowanej diety. Swoje efekty możesz również kontrolować samodzielnie. Pobierz KARTĘ KONTROLI DIETY i opisuj rezultaty każdego dnia przez cały miesiąc!

Na życzenie klienta doradzamy, zapewniając kontakt z naszym dietetykiem oraz prowadzimy monitoring efektów stosowanej diety.